Doğru çözüm ortaklarımız, tecrübeli ekibimiz ve kaliteli ekipmanlarımız ile insanların hayatına değer katmak ve yaşam kalitelerini artırmak için çalışıyoruz.

Bizler tamamladığımız 20’yi aşkın proje ile İstanbul’daki kentsel dönüşüm sürecinde aktif rol alıyor ve Kadıköy’deki en güvenilir inşaat şirketleri arasında olmaktan gurur duyuyoruz.

Evona olarak gerek inşaat gerek lojistik gerekse hukuk alanında en iyi şekilde hizmet sunmanın asli görevimiz olduğunun bilincindeyiz.

Bununla birlikte Evona lojistik olarak çalıştığımız birçok büyük markaya lojistik ağımız doğrultusunda hızlı ve çözüm odaklı hizmetler sunarak sektöre katma değer sağlıyoruz. Başta kum,kil ve çakıl olmak üzere birçok malzeme grubunu taşıyan 50’den fazla filo aracımız ve Evona Lojistik’in bir parçası olmayı seçen 70’in üzerinde çalışma arkadaşımız ile 7/24 çalışabilen bir operasyon yürütüyoruz.

İşimizin son derece hayati ve büyük olduğunun farkında bir şirketiz; bu sebeple gerek çalışma arkadaşlarımız gerek çözüm ortaklarımız konusunda da aynı hassasiyeti göz önünde bulunduruyoruz. Sizlere Evona ayrıcalığı ile sağlam, güvenli ve konforlu bir hayat inşa etmek için var gücümüzle çalışıyoruz.

Şirketimizin kuruluşundan bugüne bünyesinde yer alan Evona Hukuk ile müvekkillerimize başta gayrimenkul ve inşaat olmak üzere her türlü ticari ve hukuki konuda danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunuyoruz. Yüksek deneyim ve bilgi birikimine sahip kadromuz ile müvekkillerimiz için kalıcı ve akılcı çözümler üretiyoruz.

Evona olarak bizden sonraki nesillere yeşil bir gelecek bırakmamız gerektiğini biliyoruz ve bu sebeple de sosyal sorumluluk projeleri geliştirmekten mutluluk duyuyoruz. Rahat nefes alabildiğimiz bir gelecek için, altında imzamızın bulunduğu her çalışmamızda olabildiğince doğa dostu projeler yapmaya ve geri dönüştürülebilir malzemeler kullanmaya özen gösteriyoruz. Bunun yanı sıra her bir kentsel dönüşüm projemiz için Tema ile birlikte özel bir çalışma gerçekleştiriyoruz.