Devam Eden Projelerimiz

EvonaPark Maviköşk

EvonaPark Maviköşk

Şehir kapınızın arkasında; size yalnızca bir adım uzaklıkta

Ayrıntılar
EvonaPark Bahar

EvonaPark Bahar

Mahalle dokusunu kaybetmeden, yemyeşil ağaçlar arasında kuş sesleriyle uyanmaya hazır mısınız?

Ayrıntılar
EvonaPark Bal

EvonaPark Bal

Nefes alan yaşam alanları ve ulaşım kolaylığı ile EvonaPark Bal, İnönü Caddesi'nde

Ayrıntılar
EvonaPark Maviköşk
EvonaPark Bahar
EvonaPark Bal

Neler Yapıyoruz?

Evona olarak faaliyet gösterdiğimiz yapı, lojistik ve hukuk alanlarında sağladığımız hizmet ile katma değer yaratmayı; sürdürülebilir, hızlı ve çözüm odaklı olmayı ilke edindik.

Yapı

Müşterilerimiz ve kat maliklerimiz için sağlam, fonksiyonel, yüksek kalite ve standart ile tasarlanmış kentsel dönüşüm projeleri yapıyoruz. Doğru çözüm ortakları, kaliteli ekipman ve tecrübeli ekibimiz ile çalışıyoruz.

Detaylar

Lojistik

50+ araçtan oluşan geniş ve genç araç filomuz ile üretimin ilk basamağı olan hammade tedariğinden tüketimin son basamağına kadar taşımacılık yapıyor, gerek iç gerekse dış pazara sunulan ürünlerle ülke ekonomisine katkı sağlıyoruz.

Detaylar

Hukuk

Gayrimenkul ve inşaat hukuku olmak üzere iş ve sosyal hayatı ilgilendiren her türlü hukuki alanda hizmet vermekteyiz. Amacımız oluşabilecek hukuki ihtilafları ortaya çıkmadan engellemek ve tarafların uzlaşmasını sağlayarak doğru ve kalıcı yöntemlerle çözüme kavuşturmaktır.

Detaylar

Projelerimiz için Sizi Arayalım.

Sağlam temelli, modern ve güven dolu bir yaşam alanı için projelerimizi inceleyin. Kentsel yapı standartlarına uygun ve üst kalite bir eve sahip olmanız için sizi arayalım.

Hayalleriniz Evona’yla hayata geçsin.

Kentsel dönüşüm projelerimizle başta Kadıköy bölgesindeki eski binaları yıkarak depreme dayanıklı, üst sınıf malzemenin kaliteli işçilikle birleştiği yapılar inşaa ediyoruz.

Devam Eden Projelerimiz

Modern yaşamın tüm gereksinimleri Evona’da hayat buluyor.

Evona olarak amacımız; ihtiyaca yönelik çözümler sunan, kullanışlı ve depreme dayanıklı mekanlar inşaa ederek insanların hayatına değer katmak ve yaşam kalitelerini artırmaktır.

Tamamlanan Projelerimiz

Çözüm Ortaklarımız